.. - Prsten s českými granáty, zlato 900/1000, značeno platným puncem S-67 "zajíc", hrubá hmotnost 6,92 g

Československo 1930- 1940, Značka G Trutnov, velikost 53.

..
102944. Prsten s českými granáty, zlato 900/1000, značeno platným puncem S-67 "zajíc", hrubá hmotnost 6,92 g
Dražba ukončena:04.10.2023 21:31:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč