.. - Závěs ve tvaru tenisové rakety s míčkem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,02 g

Kombinace bílého a žlutého zlata. Délka závesu 3,3 cm.

Pozn.: Nový, nenošený.

..
129757. Závěs ve tvaru tenisové rakety s míčkem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,02 g
Zbývá:17 dnů, 18 hodin
Konec dražby:04.12.2024 20:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč