.. - Porcelánový závěsný talíř

Nejdelší strana: 36 cm

Značeno Delft. Velikost 36 cm. Bez poškození.

..
114702. Porcelánový závěsný talíř
Dražba ukončena:21.04.2024 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč