.. - Obraz Panny Marie Loretánské s Jezulátkem u příležitosti narození knížete Václava Ferdinanda Karla Lobkovice

Mědirytina, 54x37 cm. Jedná se o dar knížeti Filipu Hyacintovi z Lobkovic a jeho manželce Anně Marii Vilemíně k narození syna v r. 1723 od Loretánského kláštera v Praze. Volný list.

Pozn.: Kraje nezasahující do rytiny poškozeny. Pozdější otisk z 1. pol. 20. století.

..
117761. Obraz Panny Marie Loretánské s Jezulátkem u příležitosti narození knížete Václava Ferdinanda Karla Lobkovice
Dražba ukončena:16.06.2024 20:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 16.06.2024 20:39:47 8213
500 Kč 16.06.2024 16:28:25 11023