Mědirytina, 54x37 cm. Jedná se o dar knížeti Filipu Hyacintovi z Lobkovic a jeho manželce Anně Marii Vilemíně k narození syna v r. 1723 od Loretánského kláštera v Praze. Volný list.
Pozn.: Kraje nezasahující do rytiny poškozeny. Pozdější otisk z 1. pol. 20. století.