.. - Náušnice, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,98 g

..
123238. Náušnice, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,98 g
Zbývá:
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 100 Kč