.. - Mapa části Moravy a východních Čech

Nejdelší strana: 51 cm

Mědirytinya 18. století. Volný list.

Morava a východní Čechy: 35x51 cm.Popis a značková agenda nahoře.

Vyhotoveno pro výzvědné služby pruského krále při pochodu po prolomení obležení u Olomouce r. 1758. Přeloženo. Mírně poškozeno.

..
99675. Mapa části Moravy a východních Čech
Dražba ukončena:30.07.2023 20:04:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč