.. - Květinová brož, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 12,73 g

Cca 4x5 cm.

..
102891. Květinová brož, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 12,73 g
Dražba ukončena:04.10.2023 20:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 04.10.2023 18:10:14 6536