Rakousko - Uhersko přelom 19. a 20. stol. - Kord železničářský

Délka čepele 66 cm. Celková délka 82 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Rakousko - Uhersko přelom 19. a 20. stol.
91571. Kord železničářský
Dražba ukončena:30.03.2023 20:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč