MENU
Vstup do aukce
166. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
25. září 2024 od 20:00
166. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (čtvrtek 2/2)
26. září 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
18. září 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
19. září 2024 od 20:00
166. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
22. září 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
..
105146. Konvolut 3 závěsů, stříbro 925/1000 a 835/1000, značeno platnými puncovními značkami S - 61 "kozlík" a S - 68 "králík", hrubá hmotnost 5,42 g
Dražba ukončena:
05.11.2023 20:59:00
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
500 Kč
03.11.2023 8:14:29
659