.. - Konvolut 3 závěsů, stříbro 925/1000 a 835/1000, značeno platnými puncovními značkami S - 61 "kozlík" a S - 68 "králík", hrubá hmotnost 5,42 g

Mírně poškozeno.

..
105146. Konvolut 3 závěsů, stříbro 925/1000 a 835/1000, značeno platnými puncovními značkami S - 61 "kozlík" a S - 68 "králík", hrubá hmotnost 5,42 g
Dražba ukončena:05.11.2023 20:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 03.11.2023 8:14:29 659