.. - Konvolut 3 propagandistických plakátů 50.-70. léta 20. století

Nejdelší strana: 77 cm

Dva plakáty: 1x čínský voják a dělník, tempera na čtvrtce, 1x čínská pionýrka, olej na pogumovaném plátně.

Jeden návrh na plakáty - dělnická stávka, dělníci pracují, 13 návrhů, tužka, 4x tuš.

Volné listy.

..
103042. Konvolut 3 propagandistických plakátů 50.-70. léta 20. století
Dražba ukončena:01.10.2023 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč