Mgr. Karel Kupka (*1932) - Konvolut 3 olejomaleb

Olejomalby na sololitu, 2x 15x20 cm a 1x 21x15 cm. Všechny signovány a datovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1932 – 2013
Malíř, pedagog. Studoval výtvarnou výchovu a dějepis na PedF UK u C. Boudy a K. Lidického. Působil v Ústí n. Labem jako učitel ZŠ a ZUŠ, také externě na katedře výtvarné výchovy PedF v Ústí n. Labem. Věnoval se kresbě, malbě, tématicky čerpal převážně z jihočeské krajiny, zejména okolí řeky Otavy, byl také malířem kytic.

82308. Konvolut 3 olejomaleb
Dražba ukončena:07.08.2022 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč