Konvolut obsahuje mince Od Rakousko/Uhersko přes české území, Francii 1920-1980, Africké drobné mince, Rakousko, Německo první poloviny 20. století, Nizozemsko, Jugoslávie a mnoho dalších.
Pozn.: Album místy poškozeno. Oběhové stavy viz. foto.