.. - Konvolut 222 oběhových mincí z celého světa

Konvolut obsahuje mince Od Rakousko/Uhersko přes české území, Francii 1920-1980, Africké drobné mince, Rakousko, Německo první poloviny 20. století, Nizozemsko, Jugoslávie a mnoho dalších.

Pozn.: Album místy poškozeno. Oběhové stavy viz. foto.

..
106184. Konvolut 222 oběhových mincí z celého světa
Dražba ukončena:07.12.2023 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo