.. - Konvolut 4 Map -  jižní Itálie, Sicílie, Sardinie a Malty a Karlovarska a Chebska

1) Mědirytina, kolorováno. 38x66 cm. 18. století. Volný list.

Pozn.: Poškozeno.

2) Ocelorytina, 27x45 cm. Vydáno v roce 1872. Volný list.

Pozn.: Poškozeno.

..
73773. Konvolut 4 Map - jižní Itálie, Sicílie, Sardinie a Malty a Karlovarska a Chebska
Dražba ukončena:17.03.2022 23:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 07.03.2022 19:28:13 1101