.. - Joséphine Baker

Fotografie, 28x21 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: 20./30. léta 20. století.

Nejdelší strana: 32 cm

..
81953. Joséphine Baker
Dražba ukončena:17.08.2022 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč