Jiří Anderle - Dialog - pokus o přiblížení

Litografie (27/100), 52x64 cm, signováno dole uprostřed Anderle, paspartováno, zaskleno.

o autorovi: 1936, Pavlíkov u Rakovníka

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

8645. Dialog - pokus o přiblížení
Dražba ukončena:29.03.2017 18:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč