.. - Decentní tenisový náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,55 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta Puncovního úřadu.

Délka 18,5 cm.

Pozn.: Přiložen certifikát, náramek je nový nenošený.

..
102873. Decentní tenisový náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,55 g
Dražba ukončena:04.10.2023 20:21:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč