.. - AGB - Pařížský módní magazín 1924

Původní litografie (Art Goút Beauté).

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
98079. AGB - Pařížský módní magazín 1924
Dražba ukončena:02.07.2023 21:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč