3. třetina 20. století - Pohár

Sklo čiré, vrstvené růžovým, broušené fazety, výška 20 cm. Značeno Moser.

Pozn.: Mírně poškozeno.

3. třetina 20. století
49963. Pohár
Dražba ukončena:07.10.2020 22:20:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 07.10.2020 22:15:26 793