Stav: 2x akvarel, 1x pastel Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
2x akvarel, 1x pastel, od 16x26 cm do 19x27 cm. Signovány. 2x rám, pasparta, sklo. 1x rám, sklo. Pozn.: Mírně poškozeno.