20. léta 20. stol. - Art Deco lustr

Výška 80 cm.

Pozn.: Bez záruky elektrifikace. Mírně poškozeno.

20. léta 20. stol.
84292. Art Deco lustr
Dražba ukončena:12.10.2022 21:35:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 12.10.2022 21:31:45 6529
500 Kč 25.09.2022 2:55:59 9420