2. pol. 20. stol. - St. Hubertus

Plastický reliéf, modelářská sádra, rozměry 50x26 cm. Značeno dole uprostřed St. Hubertus.

2. pol. 20. stol.
305294. St. Hubertus
Dražba ukončena:20.06.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 19.06.2020 23:11:22 3398