2. pol. 20. stol. - Konvolut 2 filmů - Jaro a Praha Jana Křižineckého

Délka 1. filmu - 180 m. Délka 2. filmu 112 m.

Pozn.: Mírně poškozeno. Funkčnost neprověřena.

2. pol. 20. stol.
106036. Konvolut 2 filmů - Jaro a Praha Jana Křižineckého
Dražba ukončena:26.11.2023 20:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 17.11.2023 18:47:47 1101