MENU
Vstup do aukce
167. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
30. října 2024 od 20:00
167. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
31. října 2024 od 20:00
168. Expresní nedělní aukce: Šperky, obrazy, grafika a starožitnosti
6. října 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Výška 12,5 cm.
Pozn. Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
19. století
97901. Pohár s rubínovou lazurou
Dražba ukončena:
25.06.2023 20:37:00
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
500 Kč
25.06.2023 20:26:58
766