19. století - Konvolut 2 závěsných reliéfních obrázků

Mosaz, 24x31 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Přetřeno barvou.

19. století
95886. Konvolut 2 závěsných reliéfních obrázků
Dražba ukončena:28.05.2023 21:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 28.05.2023 10:37:51 12316