19. století - Basreliéfní bronzový talíř

Bronz, průměr 24 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

19. století
95849. Basreliéfní bronzový talíř
Dražba ukončena:28.05.2023 20:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 28.05.2023 10:35:48 12316