18. století - Cínová lampa na olej

Pozn.: Poškozeno.

18. století
95877. Cínová lampa na olej
Dražba ukončena:28.05.2023 21:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 28.05.2023 10:37:00 12316