17. - 18. stol. - Konvolut 4 mědirytin - Italská města

Mědirytiny, 14x19 cm. Nesignovány. Rámy, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

17. - 18. stol.
96788. Konvolut 4 mědirytin - Italská města
Dražba ukončena:11.06.2023 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 05.06.2023 20:25:09 2467
500 Kč 04.06.2023 0:01:59 10108