MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Sklo, výška 9 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
1. pol. 20. stol.
81950. Vázička millefiori II.
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 200 Kč
1951
1 100 Kč
9563
1 000 Kč
limit (17.08.2022 9:34:30)
7526
1 000 Kč
limit (17.08.2022 9:34:31)
9563
700 Kč
limit (16.08.2022 9:34:23)
7526
600 Kč
7980
500 Kč
9563