1. pol. 19. stol. - Porcelánový svícen

Výška 19 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

1. pol. 19. stol.
95764. Porcelánový svícen
Dražba ukončena:28.05.2023 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 28.05.2023 19:40:18 12105
500 Kč 28.05.2023 10:32:39 12316