Kliment - Karafiáty ve váze

Olej na plátně, 50x40 cm, signováno vlevo dole Kliment, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

4120. Karafiáty ve váze
Dražba ukončena:30.03.2016 22:21:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč