Olej na sololitu, 79x60 cm, signováno vpravo nahoře Z. Kleindienst 86, nerámováno.
1925, Nové Strašecí
Student Státní grafické školy v Praze (prof. K Müller a P. Dillinger), poté soukromé studium u F. Horníka v Lánech. Zejména grafik a kreslíř. Vystavoval doma i v zahraničí.
Pozn.: Vystaveno na výstavě ve Frankfurtu nad Mohanem v roce 1987 (galerie Woeller Paquet).