Ladislav Kotas - Vlkov

Olej na kartonu, 40x59 cm, signováno vpravo dole Lad. Kotas, rám.

1910, Skalička u Tišnova - 1986
Žák UMPRUM v Praze (prof. F. Kysela a Z. Kratochvíl). V malbě se zabýval především krajinomalbou. Náměty čerpal z Vysočiny. Vytvořil i četné množství grafických prací.

4919. Vlkov
Dražba ukončena:26.05.2016 21:07:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč