Václav Gowitsch - Párové portréty - Muž a Žena

Oleje na plátně, oba 85x73 cm, oba signovány vpravo dole W. Gowitsch 1859, nerámováno.

1821-1875
Žák AVU (1835–1845). Učil se u profesorů Václava Mánesa, Christiana Rubena a Františka Tkadlíka.

Pozn.: Malby mírně poškozeny.

4428. Párové portréty - Muž a Žena
Dražba ukončena:30.03.2016 18:29:15
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč