Stanislav Holý - V zrcadle

Litografie, 65x50 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Stanislav Holý. Číslováno 20/50. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1943 – 1998

68079. V zrcadle
Dražba ukončena:10.11.2021 22:11:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč