Stanislav Holý - V bludišti

Litografie, 39/50, 60x48 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Stanislav Holý. Volný list.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu natržen.

o autorovi: 1943 – 1998

60501. V bludišti
Dražba ukončena:17.06.2021 20:30:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč