Stanislav Holý - Stavby

Litografie, 12/60, 34x23 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Stanislav Holý. Volný list.

o autorovi: 1943 – 1998

55504. Stavby
Dražba ukončena:14.01.2021 22:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč