Stanislav Holý - Ráno

Litografie, 7/45, 38x30 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Stanislav Holý. Rám, plexisklo.

o autorovi: 1943 – 1998

58064. Ráno
Dražba ukončena:14.04.2021 20:28:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč