Stanislav Holý - Na jaře

Litografie 19/40, 42x60 cm. Signováno tužkou vpravo dole Stanislav Holý 81. Volný list.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1943 – 1998

84395. Na jaře
Dražba ukončena:13.10.2022 20:35:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč