Stanislav Holý - Loďka na noční obloze

Litografie, 17x12 cm. Signováno vpravo dole s věnováním Standa Holý. Pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 17 cm

o autorovi: 1943 – 1998

73421. Loďka na noční obloze
Dražba ukončena:16.03.2022 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč