Stanislav Holý - Den a noc

Litografie, 37x54 cm. Signováno vpravo dole tužkou Stanislav Holý 81. Číslováno 3/40. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1943 – 1998

70879. Den a noc
Dražba ukončena:13.01.2022 22:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč