Stanislav Holý - Den a noc

Litografie, 37x54 cm. Signováno vpravo dole tužkou Stanislav Holý 81. Číslováno 3/40. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1943 – 1998

66610. Den a noc
Dražba ukončena:13.10.2021 22:42:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč