signováno nečitelně - Mořské vlnobití

Olej na plátně, 55x75 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 98 cm

signováno nečitelně
114916. Mořské vlnobití
Dražba ukončena:28.04.2024 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč