nesignováno - Ležící dívka s knihou a lebkou

Olej na plátně, 73x100 cm, nesignováno.

Pozn.: Malba místy poškozena. Rám mírně poškozen.

nesignováno
8613. Ležící dívka s knihou a lebkou
Dražba ukončena:29.03.2017 18:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč