Jaroslav Holeček - Pražský hrad

Akvarel, 50x68 cm, signováno vpravo dole Jar. Holeček, rám, zaskleno.

o autorovi: 1902, Kročehlavy - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

14782. Pražský hrad
Dražba ukončena:30.11.2017 18:36:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč