Jaroslav Holeček - Osamělá bříza

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole J. Holeček. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1902, Kročehlavy - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

305080. Osamělá bříza
Dražba ukončena:05.06.2020 20:09:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč