Emma Srncová - Veselý stařík

Litografie, 33x19 cm, signováno vpravo dole Emma Srncová 88, paspartováno, zaskleno

o autorovi: 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč.

10624. Veselý stařík
Dražba ukončena:31.05.2017 21:53:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč