Emma Srncová - Veselý stařík

Litografie 70/90, 33x19 cm. Signováno tužkou vpravo dole Emma Srncová 1987. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč.

101606. Veselý stařík
Dražba ukončena:28.09.2023 22:22:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč

3 100 Kč 28.09.2023 20:29:13 4216
3 000 Kč 07.09.2023 23:10:34 4125