Emma Srncová - Svatba na Starém Městě

Litografie, 48x66 cm, signováno vpravo dole Srncová, rám, zaskleno.

o autorovi: 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč.

10754. Svatba na Starém Městě
Dražba ukončena:01.06.2017 19:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč