Emma Srncová - Loď komediantů

Litografie, 45x62 cm, signováno vpravo dole Srncová, rám, plexisklo.

o autorovi: 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč.

10779. Loď komediantů
Dražba ukončena:01.06.2017 19:43:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 100 Kč