Emma Srncová - Hrající vousy

Litografie, 64x48 cm, signováno vpravo dole Emma Srncová 96, volný list.

Pozn.: Věnování.

o autorovi: 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč.

31655. Hrající vousy
Dražba ukončena:15.05.2019 20:17:02
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 900 Kč